ul. Pysocice 10, Kraków | tel. +48 601 567 233 | asbud.krakow@gmail.com

O firmieASbud to firma budowlana, specjalizująca się w ekologicznych izolacjach termicznych budynków, w tym ociepleniach natryskowych, czy hydroizolacjach.

Naszym ASem w rękawie jest nakładanie izolacji pianką PUR. Jest to świetny materiał, który zapewnia ocieplenie każdego budynku, niezależnie do technologii, w jakiej został wybudowany.

Na lokalnym rynku działamy już od 11 lat, dlatego możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość usług. Wykonaliśmy wiele różnych projektów w Krakowie i w jego okolicach. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, które posiadają mieszkania, domy czy budynki gospodarcze, ale świadczymy też usługi budowlane dla wspólnot, jak i spółdzielni mieszkaniowych czy innych firm, które rozwijają się poprzez modernizację posiadanych przez siebie nieruchomości.

Profesjonalnie podchodzimy do każdego projektu i zlecenia, aby ich realizacja trwała możliwie najkrócej, a jednocześnie była bardzo dokładna. Dokładamy wszelkich starań, aby wybierać metody pracy i wykorzystywane materiały, w taki sposób, aby ich użycie miało nie tylko wartość ekonomiczną, ale i ekologiczną.

Stawiając na ocieplenia pianką PUR, oferujemy Państwu nie tylko ciepły budynek, ale też dbamy o środowisko. Technologia, którą wykorzystujemy do ociepleń, pozwala na oszczędzenie przez Państwa części domowego budżetu, który wydany byłby na rachunek za ogrzewanie. Szacuje się, że statystyczne gospodarstwo domowe wydaje aż 16% swojego budżetu na ogrzewanie. Ile można oszczędzić, po prostu wykonując termoizolację? Wbrew pozorom bardzo dużo. Po wykonaniu prac izolacyjnych wysokość płaconych rachunków lub też ilość kupowanego paliwa do ogrzewania drastycznie spadają u każdego klienta.

Przez to, że potrzebna jest mniejsza ilość paliwa grzewczego, dbamy też o zasoby naturalne, czyli o środowisko. Jak widać, przyczyniamy się nie tylko do zadowolenia klientów z nowego i ciepłego mieszkania, ale i częściowo przyczyniamy się do dbania o atmosferę i zasoby naturalne.

Także w ramach hydroizolacji pracujemy na najlepszych możliwych materiałach z wykorzystaniem fachowej wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas wielu godzin pracy nad różnymi projektami. Izolujemy od podstaw budowane nieruchomości, ale też poprawiamy hydroizolacje budynków, w których z jakichś powodów nie była ona poprawnie położona. Tym samym dbamy nie tylko o stan techniczny budynków, ale i o zdrowie ich mieszkańców, którzy nie muszą obawiać się wilgoci.

Dzięki wykorzystaniu do prac materiałów najwyższej jakości jesteśmy w stanie zapewnić każdemu klientowi ciepły dom, lokal przemysłowy czy firmowe biuro. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertę i Realizacjami.