ul. Pysocice 10, Kraków | tel. +48 601 567 233 | asbud.krakow@gmail.com

RealizacjeWśród projektów zrealizowanych przez naszą firmę można znaleźć wiele różnych typów nieruchomości, które zostały zmodernizowane przy użyciu ocieplenia natryskowego z użyciem pianki PUR czy też potrzebna była w nich nowa hydroizolacja.

Nasze usługi oferujemy osobom prywatnym, które chcą mieć ciepły i przytulny dom. Wykonujemy też zlecenia dla przedsiębiorstw prywatnych, gdy chcą wybudować lub zmodernizować swoje siedziby, a także ocieplamy hale produkcyjne czy budynki gospodarcze. Bez trudu współpracujemy też ze wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi, którym podlegają budynki wielorodzinne.

Nasze realizacje opiewają więc na bardzo różne budynki, o wielu odmiennych przeznaczeniach. Jednak łączy je jedna wspólna rzecz: są ekonomiczne i ekologiczne. Stawiamy na profesjonalizm nie tylko w wykonaniu powierzonej nam pracy, ale też w kontaktach z klientami. Dlatego gwarantujemy Państwu wywiązanie się z zawartej umowy w ustalonym terminie.

Dzięki naszym wysokim standardom pracy oraz szerokiej gamie usług, jak termoizolacje i hydroizolacje wykonywane z użyciem metody natryskowej pianki PUR, z naszej oferty skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

Wśród wykonanych przez nas prac można zobaczyć poddasza, które zostały zaizolowane pianką poliuretanową, ponieważ jest ona materiałem bardzo lekkim i elastycznym, a więc dopasowuje się do każdej szczeliny i dokładnie ją wypełnia, a jednocześnie nie obciąża konstrukcji dachu. Oprócz tego zapewnia efekt chłodnego mieszkania latem, a bardzo ciepłego zimą, co cieszy wielu naszych klientów, którzy skorzystali z tego rozwiązania.

Izolację pianką PUR wykonujemy też pod stropami. Przykładowo bardzo często wykonujemy usługę ocieplenia stropu od strony piwnicy. Dzięki temu zimne i nie raz wilgotne powietrze nie przedostaje się na kondygnacje mieszkalne, a z drugiej strony ogrzane powietrze z mieszkania nie ucieka do zimnej piwnicy. Taka izolacja sprawia, że podłogi są ciepłe, ale też rachunki za ogrzewanie niższe.

Oczywiście możemy wykonać też izolację po prostu podłogi. Jest to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w budynkach wielomieszkaniowych. Dzięki takiej izolacji nie tylko uzyskuje się efekt zatrzymania ciepła w domu i bariery dla wilgoci, ale też izolację akustyczną! Hałas z mieszkania sąsiadów nie będzie już nikomu przeszkadzał.

Jedną z usług które wykonujemy, jest też hydroizolacja. Tutaj też głównie posługujemy się pianką PUR, ponieważ jest ona idealną barierą termoizolacyjną. Można ją wykorzystać nie tylko w budynkach, które są właśnie w trakcie wznoszenia, ale też naprawić nią uprzednio źle zaizolowane fundamenty, w których zrobiły się szpary czy nawet dochodzi do przecieków do wnętrza domu. Pianka zapewnia szczelność nie tylko przed uciekaniem ogrzanego powietrza, ale też przed wilgocią, która mogłaby dostać się do wnętrza domu.